تجهیزات آتش نشانی – آتشران

بازرگانی خارجی

بخش بازرگانی شرکت آتشران با توجه به نیاز مصرف کنندگان در خصوص اتصالات و شلنگ های آتش نشانی و همچنین تجهیزات امداد و نجات موفق به کسب نمایندگی از معتبرترین کارخانجات اروپا گردیده است. واردات این شرکت از بهترین برندهای اروپایی صورت می گیرد. برخی از برندهای مطرح دنیا در حوزه آتش نشانی که شرکت آتشران نماینده آن ها در ایران است در لیست زیر آورده شده است:

نماینده کارخانجات HABERKORN اتریش در ایران

تولید کننده شلنگ های آتش نشانی با آرم و شماره استاندارد حک شده بر روی شلنگ ها در متراژ های 20 متری ، 30 متری ، 60 متری و 100 متری در سایز های 1 اینچ ، 5/1 اینچ ، 2 اینچ ، 5/2 اینچ ، 3 اینچ ، 4 اینچ و 6 اینچ.

نماینده کارخانجات PARSCH آلمان در ایران

تولید کننده شیلنگ های آتش نشانی ضد اسید

نماینده کارخانجات AWG آلمان

تولید کننده اتصالات آتش نشانی

نماینده کارخانجات Sioen بلژیک

تولید کننده لباس های آتش نشانی

نماینده کارخانجات Dr.STHAMER آلمان

تولید کننده کف های آتش نشانی

نماینده کارخانجات feuer-Vogel آلمان

تولید کننده اتصالات آتش نشانی

صادرات جعبه های آتش نشانی

شرکت آتشران از ابتدای سال 90 مبادرت به صادرات انواع باکس کپسول آتش نشانی با مشخصات متفاوت در خصوص ورق و ابعاد باکس‌ها به کشورهای همسایه از قبیل عراق، افغانستان، ازبکستان و آذربایجان نموده است که از بارز ترین آنها می‌توان به صادر نمودن باکس‌های درب و فریم استیل و تمام استیل به کشور عراق، پروژه بیمارستان امام علی نجف اشرف، پروژه اداری مجتمع نجف اشرف و ساختمان مراجعات کربلا، پروژه آموزشی کربلا و… اشاره کرد.

شرکت آتشران سعی بر این داشته از بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت در خصوص اقلام ایرانی در این خصوص بهره ببرد.

ضمناً شیرهای ضد یخ ( فایر هیدرانت ) محوطه‌ای این شرکت که بر اساس استاندارد تولید و عرضه می گردد به این کشورها صادر شده است.