تجهیزات آتش نشانی – آتشران

درباره شرکت تجهیزات آتش نشانی آتشران

شرکت آتشران

شرکت آتشران با نام تکنونلز در سال 1353 به مدیریت اردشیر کشاورز (مدیر عامل فعلی شرکت)تاسیس گردید. این شرکت با سرلوحه قراردادن ایمنی برای همه ضمن بهره گیری از آخرین دستاوردهای تکنولوژی و استفاده از تجارب پیشرفته ترین کارخانجات و موسسات ایمنی و آتش نشانی جهانی، گام‌های موثری در ایمن سازی محیط کار و زندگی برداشته است به طوری که امروز نام آتشران به عنوان یکی از معتبرترین و پیشروترین شرکت‌های داخلی در زمینه تولید، واردات، مشاوره، طراحی و اجرای سیستم‌ها و تجهیزات حفاظت حریق، مطرح و مورد اطمینان همگان است.
شرکت آتشران پیشرو در تولید جعبه آتش نشانی از سال 1359 تاکنون، مفتخر است که توانسته در سال‌های طولانی کیفیت و کمیت تولیدات خود به خصوص باکس‌های آتش نشانی را حفظ و ارتقا دهد. صادرات فایرباکس‌های به کشورهای خاورمیانه از سال‌های دور شروع و تاکنون ادامه داشته است.

ساختمان قدیمی آتشران

شرکت آتشران یکی از تولید کنندگان پیشرو در ایران در زمینه تولید جعبه‌های آتش نشانی و شیر فایر هیدرانت ( شیر ایستاده آتش نشانی ) است. به عنوان یک تامین کننده کامل تجهیزات آتش نشانی، سیستم‌های آتش نشانی و تجهیزات و خدمات آتش نشانی، این صنعت را با محصولات پیشرفته و نوآورانه در هر نقطه از ایران عرضه می‌کند.

با تخصص و تجربه گسترده‌ای که ما طی چندین دهه کسب کرده‌ایم، اکنون مفتخریم که سهم قابل توجهی در کارایی بیشتر در عملیات نجات و آتش نشانی ایجاد کنیم. هرگونه ارتباط با این شرکت حائز اهمیت بوده و ما را در پیشرفت و کمک رسانی هرچه بهتر به مشتریان یاری خواهد کرد.
تماس دائمی و مستقیم با افرادی که از محصولات شرکت آتشران استفاده می‌کنند، باعث توسعه مداوم این شرکت خواهد شد.

ساختمان جدید شرکت آتشران

هدف ما حفظ و نگهداری زندگی و اموال است. اگر ما برای تحقق این جاه طلبی تلاش کنیم، باید هر روز در بهبود محصولاتمان سخت تلاش کنیم. ما می‌دانیم که تیم‌های نجات در هر شهری از کیفیت بالای محصولات ما قدردانی می‌کنند و ما آن را به عنوان مسئولیت خود می‌بینیم تا اطمینان حاصل شود که این موضوع همچنان ادامه دارد.

 

مدیر عامل شرکت جناب آقای اردشیر کشاورز

تکنولوژی پیشرفته در جهت تولید، دستیابی آسان و تحویل به موقع، قابلیت اطمینان قوی و همیشه کارآمد منابع و ویژگی‌های سازگار با سیستم‌های آتش نشانی مدرن و نجات از ویژگی‌های شرکت آتشران می‌باشد.

امروزه بشر در کلیه فعالیت‌های روزمره زندگی از لحظه‌ای که در خانه درحال استراحت می‌باشد تا زمانی که پای به بیرون نهاده و به فعالیت‌های روزمره و کار می‌پردازد با شکل‌های گوناگونی از خطرات مواجه می‌باشدکه برای سالم ماندن باید حتماً از موارد ایمنی ذیل آگاهی داشته تا با رعایت آنها آسیبی به خود و دیگران نرساند.

 1. ایمنی حریق
 2. ایمنی زلزله
 3. ایمنی کار با تجهیزات برقی
 4. ایمنی چیدمان وسائل منزل
 5. ایمنی در رانندگی با وسائط نقلیه
 6. ایمنی در محل کار
 7. ایمنی در مواجه و یا مجاورت با موادی که به هر نحوی ممکن است برای انسان مضر باشند و…..

شرکت تجهیزات آتش نشانی آتشران تولیدکننده نوآور و پیشرو در ساخت جعبه های آتش نشانی

شرکت آتشران یکی از تولید کنندگان پیشرو در ایران در زمینه تولید جعبه آتش نشانی و شیر فایر هیدرانت ( شیر ایستاده آتش نشانی ) است. به عنوان یک تامین کننده کامل تجهیزات آتش نشانی، سیستم های آتش نشانی و تجهیزات و خدمات آتش نشانی، این صنعت را با محصولات پیشرفته و نوآورانه در هر نقطه در ایران عرضه می کند .

با تخصص و تجربه گسترده ای که ما طی دهه ها کسب کرده ایم، اکنون مفتخریم که سهم قابل توجهی در کارایی بیشتر در عملیات نجات و آتش نشانی ایجاد کنیم.

هرگونه ارتباط با این شرکت حائز اهمیت بوده و مارا در پیشرفت و کمک رسانی هرچه بهتر به مشتریان یاری خواهد کرد .

تماس دائمی و مستقیم با افرادی که از محصولات شرکت آتشران استفاده می کنند، باعث توسعه مداوم ما می شود.

هدف ما حفظ و نگهداری زندگی و اموال است. اگر ما برای تحقق این جاه طلبی تلاش کنیم ، باید هر روز در بهبود محصولاتمان سخت تلاش کنیم. ما می دانیم که تیم های نجات در هر شهری از کیفیت بالای محصولات ما قدردانی می کنند. و ما آن را به عنوان مسئولیت خود می بینیم تا اطمینان حاصل شود که این موضوع همچنان ادامه دارد.

تکنولوژی پیشرفته در جهت تولید، دستیابی آسان و تحویل به موقع، قابلیت اطمینان قوی و همیشه کارآمد منابع و ویژگی های سازگار با سیستم های آتش نشانی مدرن و نجات از شرکت آتشران می باشد.

آیا می‌دانید که؟

 • شرکت آتشران از سال 1353 با نام تکنوتلز تاسیس و در نهایت در سال 1360 با ثبت شرکت آتشران به مدیریت آقای اردشیر کشاورز ( مدیرعامل فعلی شرکت ) فعالیت خود را در زمینه تولید و واردات تجهیزات آتش نشانی گسترش داد.
 • مدیریت شرکت آتشران از سال 1989 میلادی عضو رسمی سازمان بین المللی NFPA می باشد ( مشاهده گواهینامه عضویت )
 • این شرکت می تواند محصولات سفارشی که در دسترس مشتریان نیستند را تامین و عرضه کند.
 • شرکت آتشران برند تجاری خود را طی آگهی پیوست ثبت نموده است . ( مشاهده آگهی ثبت برند )
 • با توجه به آگهی ثبت برند آتشران ، هیچ شخص حقیقی و یا حقوقی اجازه استفاده از این برند را ندارند . ( شایان ذکر است واحد حقوقی این شرکت در حال پیگیری متخلفین می‌باشد)
 • با توجه به سوء استفاده‌های متعدد و ارائه اجناس تقلبی به نام این شرکت، فروش کالا صرفا با هولوگرام و شماره سریال مشخص از طریق واحد فروش شرکت آتشران بصورت مستقیم به مشتریان ارائه می‌گردد.
 • هرگونه عکسی از محصولات با نام شرکت آتشران در سایتهای دیگر نامعتبر بوده و ربطی به این شرکت ندارد .

تولیدات تجهیزات آتش نشانی

تولیدات تجهیزات آتش نشانی

شرکت آتشران با چندین دهه سابقه به وسیله مجهزترین و بروزترین دستگاه ها و ماشین آلات مبادرت به تولید جعبه های آتش نشانی مورد تایید سازمان آتش نشانی در حالت های استاندارد و سفارشی از ورق آهنی و استیل و همچنین شیر فایر هیدارنت ( شیر ایستاده آتش نشانی ) با شفت استیل دارای تاییده از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران در سایز های 3 ، 4 و 6 اینچ از جنس چدن و برنز و مجهز به سیستم تخلیه خودکار ( ضد یخ ) می‌نماید که تولیدات این شرکت با نوع اروپایی آن قابل رقابت است.

 

تولید انواع باکس های آتش نشانی استیل و فلزی تک کابین و دوکابین

تولیدکننده انواع شیر ایستاده آتش نشانی

تولیدکننده انواع شیر ایستاده آتش نشانی